Lütfen Fiyat Alınız !    

Endüstriyel uygulamalarda "İklimlendirme Sistemlerinin" analizi yapılmadan çözüm oluşturulmamakta ve fiyat teklifi verilmemektedir.

Ozon uygulamalarında birçok kriterin tespiti gerekmekte ve teorik hesaplar ölçümleme yolu ile kontrol edilmektedir.

 • Toplu Taşıma Araçları
 • Otel/ Hastane vs.
 • Spor Salonu, Alışveriş Merkezleri, Eğlence Merkezleri vs.
 • Restoran/ Kafeterya/Market/Berber Salonu/Güzellik Merkezi
 • İşyeri/Ofis gibi Çalışma Alanları
 • Atölye/Fabrika ve her türlü Üretim Alanları
 • Okullar/ Eğitim Merkezleri/Toplantı Salonları

 

Endüstriyel tip, uygulamaların alanları olup bireysel kullanım için geliştirilmiş cihazların kullanılmaması gereken alanlardır. İnsanların toplu olarak bulunduğu bu tip alanlarda bulunan iklimlendirme sistemlerinin analizi yapıldıktan sonra, her bir uygulamada kullanılacak cihaz için, gerek üretilirken ve gerekse devreye alınırken sisteme farklı algoritmalar yüklenir. Bir başka deyişle cihaz o alana göre üretilir ve/veya ayarlanır. Sistemlerimiz içinde farklı modeller ve buna bağlı olarak farklı özellikler seçilebilir durumda olmasına rağmen tavsiye edilen ürünlerimiz tüm değişkenleri ölçen ve kayıt altına alan ürünlerimizdir.

 

Endüstriyel uygulamalarda hedeflenen, ortamı virüslerden temizlemek olduğu kadar ortamdaki ozon miktarının uluslararası İş Güvenliği maruziyet (etkilenme) sınırları içerisinde tutulmasını sağlamaktır. Bu da tek başına yeterli gelmemektedir. Firmaların ozon ile elde ettikleri hijyenin standartların içerisinde olduğunu ispat edebilmeleri için ortam bilgilerinin kayıt altında tutulması gerekmektedir. Yapılan laboratuvar çalışmaları, ozonun hijyen etkisinin değişik iklim şartlarında farklılıklar gösterdiğini belgelemiştir. Hijyenin oluştuğunu iddia edebilmek için iç ortamın Sıcaklık, Nem, Basınç, Çiğlenme Noktası, Ozon değerleri ölçülmeli ve cihazın çalışma algoritması da bu değerlere göre tasarlanmalıdır. Bu değerler kayıt altına da alınabilirse hijyen iddiası bilimsel bir tabana oturtulmuş olur. Diğer yandan ortamdaki ozon miktarının OSHA tarafından ilan edilmiş maruziyet sınırlarının altında olduğunun kanıtlanması da bu kayıt sistemine bağlıdır. 

Endüstriyel sistemlerimizin tasarım üstünlüğü sayesinde, kullanılan cihazlarımız birbirleri ile bluetooth (kablosuz) haberleşme yeteneğine sahip oldukları ve sistemlerin çalıştığı mekanların networklarına bağlanabildikleri için güçlü kayıt kabiliyetine sahiptir. Talep eden müşterilerimiz aylık abonelik sistemine geçerek tüm kayıtlarını bizim serverlarımızda tutabilir, abonelikleri sona erene kadar bizden bu kayıtlarla ilgili analiz alabilir, herhangi bir anda abonelikten çıktıklarında da tüm geçmiş kayıtlarını saklayabilirler. Bu kategorideki ürünlerimizle beraber müşterilerimize sunduğumuz cep telefonu aplikasyonları sayesinde, dileyen müşterimiz kendi sistemini cep telefonu üzerinden açıp kapatabilir, sistemin anlık veya belirli bir zaman dilimi içerisindeki ozon değerleri ile birlikte tüm iklimlendirme değerlerini gözlemleyebilir, isterse cep telefonu marifeti ile bu değerlerin oluşturduğu diyagramları mail adreslerine gönderebilirler. 

Cihazlarımıza tüm müdahaleler yetkili firmalarımızda çalışan sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından yapılmakta, cihaz parametrelerine sadece bu personeller ulaşabilmektedir. Müşterilerimiz günlük kullanımlarının dışında talepleri doğrultusunda medikal temizlik için hizmet alabilirler. Ücreti mukabili verilen bu hizmette ekiplerimiz ürünün kurulu olduğu yere giderek gerekli tüm önlemleri alır. İçeride hiçbir personelin olmadığına emin olduktan sonra sistemi medikal temizlik moduna alarak, uzun süredir çalışılmamış veya başka bir sebeple medikal temizlik yapılması talep edilmiş mekanı tümüyle hijyen haline getirirler. Bu çalışmanın sonuna kadar sistemin başından ayrılmayan teknisyenlerimiz iç ortamın havalandırılıp ozon konsantrasyonun normale dönmesi ile birlikte sistemi tekrar günlük kullanım moduna alarak çalışma ortamlarını hazır halde müşterilerine teslim ederler. 

 • Giriş voltajı                          : 12V. DC. /220 V. AC.
 • Akım : 0,15 - 8 Amper
 • Güç : 10 - 150W.
 • Yüksek voltaj :  2,5 – 4 kV.
 • Ozon üretimi :  200mg/h- 90 g/h
 • Ağırlık :  0,750-25 kg (+/-%10)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

ENDUSTRİYEL TİP OZON JENERATÖRÜ

 • 15.499 .-TL

 • Vergiler Hariç: 12.916 .-TL

Etiketler: endüstriyel