Lütfen Fiyat Alınız !    

İlgili model ev ve kişisel ofis tipi kullanım için tasarlanmıştır. Cihazın kapalı alanların dezenfektasyonunda 30 m²- 100 m² arasında kullanılması tavsiye edilmektedir.Buna rağmen dozaj düşürülerek daha küçük metrekarelerde de kullanıma uygundur.

Giysi dolabı, ayakkabılık ve buna benzer insanların yaşam alanı olmayan alanlarda yüksek değerlerde çalıştırıldığında 15-40 dakika süre içerisinde virüs temizliği tamamlanır ve dolap içerisinde ozon kokusundan başka koku kalmaz. Alışveriş yaptıktan sonra satın aldığınız ürünleri de dolabın içerisine koyarsanız bu ürünleri de dezenfekte etmiş olursunuz. Ozon dolap içerisine konan besin maddelerine hiçbir zarar vermez, aksine açık ortamlarda bozulmadan kalma süresini uzatır. Dolabın kapağı açık bırakılıp havalandırıldığında içerisindeki ozon oksijene döner ve hiçbir atık oluşmaksızın koku yok olur.

Seyahatlerinize giderken cihazınızı da yanınızda götürürseniz, konaklama yaptığınız tesislerde de ürününüzü kullanarak kendinize dezenfekte edilmiş güvenli alanlar yaratabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
  • Giriş  voltajı                          : 12V. DC.
  • Akım                                      : 150 miliamper
  • Güç                                        :  <10W.
  • Yüksek voltaj                        :  2,5 kV.
  • Ozon üretimi                       :  200mg/h
  • Ağırlık                                   :  750 gr (+/-%10)
Ozonlama miktarı % olarak ifade eden digitlerde oransal olarak gözükmektedir. Cihazın üzerinde yer alan çalışma modları istenilen dozajlama için tasarlanmıştır.

Kötü Koku Giderme(0-20): Sigara, et, tavuk ve balık gibi yemek kokularını, yağ kokularını, boya, alkol, lağım, çöp, hayvan, amonyak vb. birçok kokuyu yok eder.

Bakteri ve Virüs Öldürme(20-40): Farklı nem değerlerine göre; ortamda bulunan bütün bakterileri, Virüsleri, mantar, küf gibi istenmeyen organikleri yok eder.

Taze Hava Etkisi(40-50): Sağlıklı bir ortam yaratır, ferahlık ve zindelik hissi verir.
  • Farklı nem değerlerine göre çalıştığı ortamı dezenfekte eder.
Medikal Temizlik(75-100): Ortamdaki Tüm Virüslerin dış zarını deler, üremesini engeller ve kısa sürede öldürür. Bulunduğu ortamı hijyen durumuna getirir.

Sterilazatör ve medikal temizlik modlarında çamaşır suyu kokusuna çok benzeyen bir koku oluşabilir. Bu modlar kullanılırken veya koku duyduğunuzda, cihazın çalıştığı ortamda bulunmamanız veya cihazınızı daha düşük modlara ayarlamanız gerekmektedir. Cihazınızı asla uyuduğunuz ortamda kullanmayınız. Koku hissettikten sonra pencerelerinizi açıp ortamı havalandırırsanız ortamdaki tüm ozon oksijene dönüşür ve hiçbir atık oluşmaksızın koku yok olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

OZON JENERATÖRÜ EV TİPİ KULLANIM

  • 4.175 .-TL

  • Vergiler Hariç: 3.479 .-TL

Etiketler: ev tipi